♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Paul McCartney opening ceremony Summer Olympic Games 2012 LONDON

28. července 2012 v 16:29 | Alice McCartney |  NEWS

Tak kdopak sledoval až do konce? jen se přiznejte. Já se nemohla dočkat ale ta předváděčka všechn zemí byla opravdu únavná, nikdy by mě nenapadlo, že je tolik států, které ještě neznám :D. Bylo to úžasné. Celé zahájení bylo pojato opravdu skvěle. Bylo mi tak zvláštně líto královny, přeci jen má už zasloužilý věk a to i Princ Philip a oba museli vydržet celou dobu.. a přitom královna řekla jen jednu jedinou větu. Já seděla celá vyšponovaná u televize a čekala jak bude všechno vypadat. Stella navrhovala oblečení a Paul byl zlatý hřeb večera. Všechno sjem náležitě pozorovala. A dnes jsem prohledala celý internet jen abych našla fotky a mohla vám sprostředkovat tu úžasnou atmosféru.
Nejsem úplně nadšený sportovec totiž myslím... hlavně v atletice nenávidím běhání a zas tolik sportů neprovozuji. Ale Olympiáda to je prostě "něco" obří událost, která spojí miliardy lidí v jeden celek alespoň na pár dní. Každý jsme byli alespoň symbolicky zapojeni do celého ceremoniálu, když se na zem sesypalo ohromné množství papírků a bylo jich tolik, kolik je na zemi lidí! prostě úžasné. Třeba jsem zrovna padla Paulovi do saka a ani o tom nevím (chichi :D). Paul hrál snad pro největší publikm v celém svém životě. Nejen, že hrál pro stadion plný lidí ale sledovaly ho miliardy lidí na televizních obrazovkách.. a přiznejme si kdo si u televize nezpíval písničku Hey Jude? Já tedy ano a řvala jsem ji tak nahlas, že ji muselo slyšet celý město.
Líbilo se mi, že ukázali, co všechno je pro Británii tak typické jako například hudba, filmy, pohádky, Mr. Bean, Mini cooper, mary Poppins, James Bond a britská krajina a venkov. Byla jsem úplně uchvácena. a teď už dost mého tlachání. Na youtube sjem našla jedno z mála videí ze zahájení se zpěvem Paula. a jelikož je toto blog o Beatles (ale nejen o nich) sdílím sem video, které jsem vyhodnotila jako nejlepší. I když je natáčeno z televize a obraz je nekvalitní. Zvuk je o něco lepší. Když najdu nějaké lepší určitě ho sem dám :). Teď už tedy zpěv Paula a publika (určitě po celém světě)
(V jednom momentě naměřili prý nejvíce 1 miliardu lidí a průměrně celé zahájení sledovalo asi 3-4 miliardy lidí to ej úžasné číslo!!!) (první video někdo odstranil a bylo to lepší a kvalitnější tohle je prostě něco úplně jiného ale snad postačí :) )

A teď už ty slíbené fotky ;DŽluté ponorky a Seržant pepř


Voldemort
Mary Poppins
Královna Alžběta v doprovodu t nejlepší ochranky - Jamese Bonda
už přilétávají a královna s agentem 007 skáčou padákemNaše česká výprava (myslím, že ty naše dresy byly opravdu opravdu divný :/ gumáky? to myslíte vážně? a ty legíny :/.... no to už je jedno)
ty slavné papírky.. najděte si ten svůj
Při představovačce zemí hrály různé písně a já jich zaregistrovala tolik! hráli Bowieho, Beatles, ELO a další a další prostě úžo žůžo
zapalování olympijského ohně bylo opravdu promyšlenépověstný zvon a pod ním už začíná zpívat Sir Paul McCartney
po zahájení verši z písně The End z bílého dvojalba Paul zpívá Hey Jude
A nechá zpívat celý stadion ten slavný refrén. Nejdříve zpívají jen muži a poté ženy. Nakonec se přidají všichni.


Konečný ohňostroj
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paul před vystoupením
I Stella se přišla podívat na zahájení, podpořit svého skvělého otce a všechny, kteří účinkovali v jejích kostýmech
_______________________________________________________________________________________________________________


________________________________________________________________________________________________________________

Paul propojil s písní Hey Jude celý svět! ♥ i já doma jsem si zpívala
(strašně by mě zajímalo, co se asi stalo :D)

NÁSLEDUJE 16 DNÍ OLYMPIJSKÝCH HER URČITĚ SLEDUJTE A FANDĚTE!
 


Komentáře

1 izzie-28 izzie-28 | Web | 28. července 2012 v 16:40 | Reagovat

super foto :) a ten dess )

2 Alice B. Alice B. | 28. července 2012 v 23:04 | Reagovat

Uživatel video odstranil. :-(

3 Alice McCartney Alice McCartney | 29. července 2012 v 12:23 | Reagovat

jo koukám na to tady je provizorní odkaz https://www.youtube.com/watch?v=zWjp-a2M2fE je to teda nekvalitní ještě víc ale naštěstí jsem si stihla video stáhnout do PC tak s eho časem pokusím uploadnout na Youtube :)

4 Alice B. Alice B. | 29. července 2012 v 13:26 | Reagovat

Díky. :-)

5 Alice McCartney Alice McCartney | 29. července 2012 v 13:50 | Reagovat

našla jsem ještě lepší!! https://www.youtube.com/watch?v=yrZ59MbkXqc&feature=related je opravdu skvěle natočené kvalitní a funguje ;)

6 Rigmor Dahl Rigmor Dahl | Web | 29. července 2012 v 20:52 | Reagovat

Muselo to být krásné! Já viděla pouze předvádění těch zemí, ty České se mi absolutně nelíbili, to i chudší státy s chudší výpravou měli hezčí a ty gumáky, no nevím. Dle vkusu.
A to s tím Paulem, to jsem neviděla, bohužel mi musí stačit jen ty záznamy.:)

7 Czewa Czewa | Web | 29. července 2012 v 22:12 | Reagovat

Já vydržela! České kostýmy byly fakt děsný, nevím, co je to napadlo. Ale co už s tím. Třeba dostanem aspoň nějakou medaili. A Paul... tak mu to slušelo...♥. Moc dobrý článek, díky zaň!

8 Alice McCartney Alice McCartney | Web | 30. července 2012 v 9:16 | Reagovat

jsem ráda že se líbí a pokud jde o ten český outfit... naprosto souhlasím já s bratrem jsem seděla u televize a málem nám vypadly oči z důlků!  kritiku na všechno oblečení jsem si řekli a naprosto jsme se shodli. Náš názor je asi stejnej jako váš. Gumáky byl dost zvláštní nápad. někde jsem četla nebo slyšela, že s eo nás baví celej svět :D někomu to prej přišlo jako britskej humor a narážka na deště v británii někomu zase jako švihlej módní výstřelek no a Italové ti nás zavrhli úplně prej nekusný a naprosto trapný :D. Paulovo vystoupení bylo nádherný fakt se mu povedlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.